Часткова відсутність світла в Чорноморську пов’язана з аварійними відключеннями в області
У вівторок, 25 жовтня, у другій половині дня частина Чорноморська залишилась без електроенергії. Про причини під час вечірнього відеозвернення повідомив мер міста Василь Гуляєв.
У зв’язку з незапланованими аварійними відключеннями електроенергії в Одеській області 25 жовтня частина Чорноморська залишилась без світла.

Станом на 19:30 світло у деяких мешканців міста не увімкнули.

Наразі на Одещині вводиться графік аварійних відключень, однак він ще до кінця не затверджений і доопрацьовується.

Зокрема, розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області з 13:30 будуть відбуватися погодинні стабілізаційні відключення світла згідно графіка, який передбачає відключення не більше ніж на 4 години. Проте можливі відключення на більш тривалий час, якщо ситуацію в енергосистемі не вдасться стабілізувати.

ДТЕК Одеські електромережі робить все можливе, щоб відключення кожного клієнта тривало не більше, ніж 4 годин. Однак воно може повторитися протягом доби через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень.

Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00. Крім того,  можлива невелика похибка у часі в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Графік буде розміщений на сайті і в соціальних мережах ДТЕК Одеські електромережі.

Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через які клієнти ДТЕК можуть бути без світла. Якщо у споживачів після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,30 год, необхідно повідомити про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, або через сторінку в соцмережах Facebook.

Для того, аби підтримати енергосистему, мешканців Одещини закликають споживати електроенергію економно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 6.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

Бізнес-клієнтів просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Підписуйся на "ЧІС" у FacebookTelegram та Instagram, щоб бути в курсі головних подій Чорноморська.
Ctrl
Enter
Помітили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!