Легкоатети із Чорноморська стали призерами чемпіонатів України
Спортсмени із Чорноморська завоювали 4 медалі (2 золоті та 2 бронзові) на двох чемпіонатах України з легкої атлетики, які прохолили в Києві з 17 по 19 лютого. Подробиці повідомили у пресслужбі Відділення НОК України.
Обидві золоті медалі завоював легкоатлет із Чорноморська Владислав Шепелєв – в «дорослому» і молодіжному чемпіонатах (був паралельний залік для обох категорій).

Ще один стрибун із Чорноморська Нікіта Стаднюк (у обох тренери - Сергій Полінков та Олександра Стаднюк) - бронзовий призер чемпіонату України серед молоді.

22-річний Владислав Шепелєв став переможцем в потрійному стрибку з особистим рекордом для залів (16 м 18 см, просто неба – 16 м 29 см), збільшивши свій попередній рекорд на 22 см. Такий результат він показав у п’ятій спробі.

Це перша в кар’єрі перемога Владислава в чемпіонаті України в закритих приміщеннях.

19-річний Нікіта Стаднюк також завоював медаль з особистим рекордом для закритих приміщень, стрибнувши на 7 м 16 см. Нагороду приніс йому останній стрибок, в якому він на 5 см випередив спортсмена із Києва.

Вітаємо наших спортсменів! Так тримати!
Ctrl
Enter
Помітили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
입플사이트추천
입플사이트추천
23 листопада 2023 23:05
Experience the best gaming experience through various promotions updated weekly along with special bonuses for new sign-ups.
<a href="https://xn--vf4b27job483ao9au7qele.com/" rel="nofollow ugc">입플사이트추천</a>