Голова Одеської ВРА Юрій Крук вимагає узгоджувати з ним всі витрати громад на військових
Голова Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук з партії «Довіряй ділам» вимагає узгоджувати з ним усі витрати громад на військових.  Відповідний лист, який Крук розсилає керівникам ОТГ довіреного йому району, оприлюднили ЗМІ.
Згідно з документом, всі витрати місцевих бюджетів територіальних громад, пов'язані з військовою та територіальною обороною, мають погоджуватися головою районної військової адміністрації.
«Подібна практика, запроваджена Юрієм Круком, лише посилює бюрократичний механізм отримання військової допомоги від органів місцевого самоврядування. Це нонсенс якийсь - командир частини, з великою ймовірністю на нулі, повинен ламати голову і писати якісь листи голові РВА, а потім невідомо скільки чекати на погодження, хоча допомога військовим потрібна, як то кажуть, вчора", - зазначив депутат Одеської обласної ради Михайло Шмушкович.

Зазначимо, на думку Юрія Крука, для погодження на здійснення відповідних видатків до його відомства мають надійти наступні документи: лист на ім’я Крука за підписом голови громади, копія листа командира військової частини до голови територіальної громади, лист на ім’я начальника РВА за підписом командира військової частини.
Підписуйся на "ЧІС" у Facebook, Telegram та Instagram, щоб бути в курсі головних подій Чорноморська. 
Ctrl
Enter
Помітили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!