Спроба №2 провалилась: Тіна Шишканова знову не склала повноваження депутата Чорноморської міської ради
Тіна Шишканова, представниця політичної партії "Європейська Солідарність" досі залишається депутатом Чорноморської міської ради. На засіданні сесії, яке відбулось у понеділок, 21 серпня, знову не проголосували за складання нею депутатських повноважень.
25 липня 2023 року на електронну пошту організаційного відділу надійшла заява від депутатки Чорноморської міськради, представниці партії "Європейська солідарність", колишньої голови фракції цієї політичної сили Тіни Шишканової про складання нею депутатських повноважень.

Дане питання вперше винесли на розгляд сесії міської ради ще 31 липня, однак більшості голосів для його ухвалення тоді так і не знайшлось.

Вдруге зняти з Тіни Шишканової обов’язки місцевого депутата вирішили 21 серпня під час засідання сесії. Зокрема, нинішній голова фракції «ЄС» у Чорноморській міській раді Тимофій Львутин виступив з ініціативою внести відповідне питання до порядку денного.

Він заявив, що до мера Чорноморська Василя Гуляєва з приводу дострокового складання повноважень депутатки Шишканової надійшло 2 листа  - від депутатського корпусу, який підписало 15 осіб та від голови фракції ПП "Європейська Солідарність" в Одеській обласній раді Михайла Шмушковича.

Більше того, Михайло Шмушкович особисто приїхав на сесію Чорноморської міської ради, аби підкреслити серйозність намірів колег.

Однак, як виявилось, голосувати за дане питання без особистої заяви депутатки Тіни Шишкановї готові не всі. За словами члена фракції ПП «Відродження» Андрія Левченка, щоб підтримати її в бажанні скласти мандат необхідно отримати особисту заяву, а не скан-копії, які надійшли до організаційного відділу. Перед розглядом даного питання депутати виявили бажання отримати відповідні роз’яснення Територіальної виборчої комісії.

Голосів аби внести питання про складання депутатських повноважень Тіною Шишкановою так і не знайшлось. Вона і досі залишається депутатом Чорноморської міської ради від ПП «Європейська Солідарність».

ФОТО: Facebook Тіна Шишканова

Підписуйся на "ЧІС" у Facebook, Telegram та Instagram, щоб бути в курсі головних подій Чорноморська.
Ctrl
Enter
Помітили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!