Стоматологічна поліклініка Чорноморська отримала сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»
У п'ятницю КНП «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» отримала сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» від асоціації "Служба організації інфекційного контролю". Подробиці повідомили в Чорноморській міськраді.
Проєкт «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» стартував у травні 2012 року за ініціативи Всеукраїнської Асоціації медичних сестер України та громадської організації Служби організації інфекційного контролю (СОІК).

Його було розпочато з метою розповсюдження знань про наслідки внутрішнолікарняних інфекцій (ВЛІ). Метою проекту є виявлення зон порушення стандартів чистоти та гігієни у закладах охорони здоров’я України.
"Колектив поліклініки щоденно працює над тим, щоб перебування пацієнтів у її відділеннях було безпечним. Це велика планомірна робота кожного для всіх співробітників поліклініки. Проєкт «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» безумовно важливий для всієї поліклініки, тому що це високий статус відповідності європейським стандартам чистоти та гігієни", - підкреслили в міській стоматології.

Разом із статусом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» заклад виходить на новий рівень гігієнічної підготовки працівників та отримує:

- чітко налагоджену систему гігієни;

- підготовлений практично та обізнаний теоретично персонал;

- престиж та публічне схвалення;

- високий кредит довіри лікаря.

Підписуйся на "ЧІС" у Facebook, Telegram та Instagram, щоб бути в курсі головних подій Чорноморська. 
Ctrl
Enter
Помітили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!