В Одеському районі зіткнулися три автівки: загинув 84-річний чоловік

Поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП в Одеському районі за участю трьох автівок. Про це повідомила пресслужба ГУ Національної поліції України в Одеській області.

Автопригода сталася 16 травня, приблизно о 10-й годині на автодорозі неподалік селища Доброслав. Правоохоронці попередньо встановили, що 84-річний водій «ВАЗ», виїжджаючи з другорядної дороги, не пропустив Porsche під керуванням 40-річного чоловіка, який їхав головною дорогою. 

Після того, як автівки зіштовхнулися в ДТП потрапив і мікроавтобус Volkswagen Transporter під керуванням 49-річного чоловіка, який також їхав головною дорогою.

Водій «ВАЗу» помер у кареті «швидкої» по дорозі в лікарню, його 40-річну пасажирку госпіталізували, а кермувальникам інших двох автівок надали допомогу у лікарні і відпустили. Чоловіків перевірили на стан сп?яніння, – вони були тверезі.

Підписуйся на "ЧІС" у FacebookTelegram та Instagram, щоб бути в курсі головних подій Чорноморська. 

Ctrl
Enter
Помітили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!