В аварії на Одещині загинули двоє підлітків: водію загрожує до 10 років за гратами

Жителя Білгорода-Дністровського району підозрюють у допущенні ДТП, у результаті якої загинули двоє неповнолітніх. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Одеській області.

Аварія сталася 3 грудня, 23-річний чоловік, керуючи легковим автомобілем, під час здійснення повороту ліворуч був неуважним та не надав дорогу 16-річному мотоциклісту, який рухався з 15-річним товаришем у зустрічному напрямку та мав перевагу.

На жаль, унаслідок зіткнення транспортних засобів від отриманих травм водій мотоцикла та його пасажир загинули на місці. Керманича автівки перевірили на стан сп’яніння – він був тверезий.  Поліцейські затримали чоловіка в порядку статті 208 КПК України та призначили низку судових експертиз, зокрема медичну, автотехнічну, транспортно-трасологічну, комп’ютерно-технічну.

Наразі водієві автомобіля повідомили про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили загибель кількох осіб, що передбачено ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України. Цей злочин карається позбавленням волі на строк до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.  Слідство триває.

Підписуйся на "ЧІС" у FacebookTelegram та Instagram, щоб бути в курсі головних подій Чорноморська.


Реклама
Ctrl
Enter
Помітили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!