Учителя Черноморской гимназии ответили на критику главы Одесской ОГА касательно пароля на Wi-Fi
В пятницу Черноморск с рабочим визитом посетил губернатор Одесской области Максим Степанов. В нашем городе руководитель Одесской ОГА побывал на нескольких объектах - строительных площадках моста через Сухой лиман и нового здания гимназии, заводе «Укркофе» и оползневой зоне. Однако ничто так не впечатлило Максима Степанова, как отсутствие свободного доступа к сети Wi-Fi в Черноморской гимназии.
Во время рабочего визита в Черноморск Максим Степанов лично проверил наличие Wi-Fi сигнала в гимназии города. Как оказалось, Wi-Fi в учебном заведении есть, но школьники не могут свободно им пользоваться из-за установленного пароля. На своей странице в facebook глава Одесской ОГА раскритиковал подобные правила.
«Wi-Fi делали для детей, а пользуются учителя. Весь год мы проводили в школы Одесской области высокоскоростной интернет и обустраивали Wi-Fi, чтобы ученики могли в любой момент получить нужную информацию или проверить что-то. Но не тут-то было. Педагоги запаролили доступ к Wi-Fi и используют его исключительно для себя. Говорят, дети будут в игры играть, если получат код. А сами что делают? Фильмы на работе смотрят или в танчики играют?», - написал Максим Степанов.

Реакция черноморских педагогов на подобные замечания не заставила себя долго ждать. В понедельник, 5 февраля, учителя гимназии №1 опубликовали открытое письмо-ответ на комментарий губернатора Одесской области Максима Степанова в facebook об игре в «танчики» и просмотр сериалов учителями во время уроков и во внеурочное время.

«Шановний пане губернаторе!
До Вас звертаються вчителі Чорноморської гімназії №1, саме ті, які під час навчально-виховного процесу переглядають серіали і грають у «танчики». Коли ми дізнались, що до нас нарешті завітає сам губернатор області, усі полегшено з надією зітхнули: «Ну ось, тепер добудують швидше нашу нову гімназію», яку вже не один губернатор грозився здати до 2014 року. Але на вулиці 2018!

І ось Ви у нас, ми всі збуджені й раді. Затамувавши подих, учителі і діти чекали втішливих обіцянок. Чомусь думали, що саме це питання для Вас має бути принциповим. А ще питання, як нам живеться без корпусу, який було зруйновано, без стадіону, без спортивної зали, без актової зали, як ми так швидко приступили до занять після обвалу штукатурки в кабінеті… Сподівались, що найперше Ваше запитання буде, чим нам допомогти…

Але з’ясувалось, що принциповим є інше: «Де wi-fi? Який пароль?».
Рішення про обмеження користуванням мобільними телефонами було прийнято на батьківській конференції у травні 2017 року. З гострим питанням наслідків wi-fi ми зустрілись ще задовго до того, як його почали підключати в інших школах. Це було вже більше семи років тому. І Вашої заслуги тут точно немає.

У кожному кабінеті гімназії є проектори, 9 із 15 кабінетів оснащені інтерактивними дошками SMART Board та Panaboard, комп`ютери підключені до мережі інтернет, і діти користуються планшетами. Телефони під час навчально-виховного процесу працюють у тихому режимі, на уроці діти кладуть їх у спеціальні ящики, за необхідності учні користуються ними під час уроків. Доступ в інтернет є як у кабінеті інформатики, так і в кожному кабінеті гімназії. Право на отримання інформації має кожен, а ще є чудо 3G.

Про те, що діти не обмежені в доступі до інформації судіть самі за результатами та рейтингами нашої гімназії. Саме тоді, коли Ви так гучно шукали пароль wi-fi, нам зателефонували з Києва про те, що наші гімназисти везуть дві високі перемоги: І та ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів, один із них на тему «Дослідження взаємодії малеїнатів та фумаратів 3d металів з ізоніазидом» (це, звичайно, усім хімікам відомо, тільки в мережі інтернет чогось немає…). Ми хотіли, щоб і Ви пораділи за наші досягнення, але…

Коли прочитали Ваш коментар про нашу гімназію, м’яко кажучи, були шоковані. Боляче й принизливо звучали звинувачення з вуст можновладця про «танчики» (спасибі Вам, тепер знаємо, що це таке) і серіали. Чому таке ставлення до вчителя? У перервах між переглядом серіалів, особливо по суботах та неділях (чомусь усі обласні олімпіади так проходять!) наші вчителі є членами журі та керівниками групи дітей, які беруть участь в обласних олімпіадах. Отже, наші вчителі працюють не тільки протягом тижня, а й у вихідні. Ось такий відпочинок і «танчики»!!! Окрім цього, підготовка до уроків та їх проведення, перевірка зошитів, виконання планів, які перед нами ставить Міністерство, як в усіх інших школах України», - говорится в письме.

Кроме того, учителя гимназии пригласили Максима Степанова в ближайшее время вновь посетить их учебное заведение:
«Ви обіцяли через пару тижнів приїхати, ми на Вас чекаємо. Без свити, охорони і роти журналістів, не для піару і пошуку wi-fi, просто, як господар, справжній губернатор. Раді будемо, якщо Ви поспілкуєтесь з учнями і порадієте за наші успіхи і, нарешті, скажете, коли ми переселимось до нової будівлі, де будуть усі технічні можливості і зручності для дітей, а ми Вам покажемо наш гімназійний серіал під назвою «Впровадження Концепції нової української школи в старих українських стінах». З повагою педагогічний колектив Чорноморської гімназії №1».

Под письмом подписались 28 учителей гимназии. Своих коллег поддержали педагоги других школ города.

Сам же глава Одесской ОГА Максим Степанов пока никак не отреагировал на письмо черноморских преподавателей.



Подписывайся на "ЧИС" в Facebook, чтобы быть в курсе главных новостей Черноморска.
Ctrl
Enter
Помітили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Коментарів ще немає. Ви можете стати першим!